Moja strona internetowa znajduje sie pod adresem

http://www.jarmolowska.decoart.pl/

środa, 18 sierpnia 2010

MIRIAM

wtorek, 17 sierpnia 2010


MIRIAM

Sukienka - projekt  autorski kolekcja ,, I,am not a plastic girl,, nakrycie głowy-kolekcja ,, Gdy blondynka szła do wojska,,

Kolczyki autorskie , srebro , art clay, SWAROVSKI
Woalka - second hand , top- Next
 Olga Stachwiuk zrobiła mi onegdaj sesję zdjęciową . Nadałam jej tytuł ,, MIRIAM,, ze względu na dosyć specyficzny nastrój . Jakiś ,, Skrzypek na dachu,, albo co... zdecydowanie w stronę kultury żydowskiej i międzywojnia. Stylowo mocno dopasowanę to wszystko do mojego nazwiska... więc kto wie.....

6 komentarzy:

 1. Zjawiskowo, ale klimat. Niesamowita sesja.
  Pięknie Pani wygląda. Cieszę się , że jest takie miejsce i opowiadam o nim swoim koleżankom 45+, 50+, 60+.Część z nich nie bardzo rozumie o czym mówię bo to przecież nie wypada pięknie wyglądać ale sporo jest zachwyconych.
  Czekam na kolejne sesje. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Niedawno, podczas jazdy samochodem, mignęły mi na chodniku dwie panie zdecydowanie 60+ , w męskich letnich kapeluszach, szerokich spodniach - wyglądały zjawiskowo!!! - żałowałam, że nie było aparatu fotograficznego pod ręką, bo prezentowały się jak modelki na wybiegu. Chyba sama muszę nabrać trochę wiatru w żagle :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dawaj ... nabieraj... i fotki podeślij koniecznie.+

  OdpowiedzUsuń
 4. Czarno- białe zdjęcie przepiekne :):):)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem pod wrażeniem, trafiłam tu przypadkiem i jestem po prostu zachwycona pomysłem, odwagą, zdjęciami, kreacjami, stylizacją. Super!

  OdpowiedzUsuń
 6. no świetny blog...będę częściej wpadać :-)

  OdpowiedzUsuń