Moja strona internetowa znajduje sie pod adresem

http://www.jarmolowska.decoart.pl/

czwartek, 30 września 2010

SZCZEGÓŁY TECHNICZNE

Jestem Wam winna kilka szczegółów technicznych jako podzwonne po ostatniej sesji . Zdjęcia będą w podobnym stylu, ale odsłonię kulisy i naruszę swój wizerunek/ mam nadzieje ze moje ego to jakoś wytrzyma/ Najpierw kwestia makijażu .
PRZED MAKIJAŻEM


W TRAKCIE
Twarz przed i po. Widać różnicę? warto dbać o makijaż ? Pewnie to truizm dla wiekszosci, ale obrazki najlepiej zaświadczą. A teraz pora na stylizację .
Czapo-peruka uwita ze sztucznych włosów wziętych z manekina,  kwiatów i kryształów SWAROWSKI .Prezentowała się tak okazale, żę postanowiłam sobie zrobić takie nakrycie głowy z filcu . Uznałam je za bardzo twarzowe i skutecznie odmieniające wygląd.
A oto zdjęcie całości.Wizja Olgi Stachwiuk / zdjęcia/ i Oli  Poteralskiej / makijaż/.Nie wiem czy budzi wątpliwości mój  półgoły biust ... ale tak sobie myślę, ze golizna już chyba na nikim nie robi wrażenia .. a ja jestem generalnie bez -obciachowa. Na ewentualne uwagi ze mi za bardzo wisi - odpowiem że w bilansie 48 latki mam wpis,, w normie dla wieku,,
.A teraz zdjęcie magiczne.Minę mam dziwną, wiem ale  szczerze mówiąc .. myślałam o tym jedynie żeby nie wywalić do wody nowiuśkiego laptopa. Synkowie- bawiąc się świetnie- polewali kamienie acetonem tak skutecznie, że ślady po oparzeniach mam do dziś... Mrok zapadał , a wartki nurt płytkiej rzeki ściągał  ze mnie długaśne płachty jedwabiu , w które byłam spowita i ich krawędzie boleśnie wrzynały mi sie w szyję/ biedna Isadora Duncan/  Ale jeśli się dobrze przyjrzeć zdjęciu , z uwagą, szczególnie postaci w lewym górnym rogu, to  może warto było.Tez ma biust. To nie jest fotomontaż

7 komentarzy:

 1. Duchy piękne! A biust najważniejsze, że Twój własny!

  OdpowiedzUsuń
 2. Sesja rewelacyjna. Och, ciągle marzę o tym, by zrobić sobie jakąś sesję ku wiecznej rzeczy pamiątce. Póki człowiek jeszcze jakoś wygląda :).
  Ale znajdź tu fotografa, czas, pieniądze itp. itd.
  A po co ten aceton na kamieniach? Wyjaśnisz niedouczonej?

  OdpowiedzUsuń
 3. Ano ogień się piekny w nocy robi na tym co jest polane. Niebieski,tańczący, niezwykły. Potrzebowałysmy dla wzmocnienia efektu no i synkowie mieli zajecie i tym razem.

  OdpowiedzUsuń
 4. prawdziwa GAJA- boginka z Ciebie!
  sesja nieziemska, nie wspominając o dekoracjach ;)
  zdradzisz czy to tak jedynie ku pamięci, czy może...gdzieś???

  OdpowiedzUsuń
 5. Z zachwytem przebiegłam twoje posty - uwielbiam takie patrzenie na estetykę, poczucie humoru i dystans do siebie. Jako kobieta wiejska nie poświęcam ubiorom więcej czasu niż to jest konieczne ale po wizycie u Ciebie aż by się chciało coś udziergać :)
  Pozdrawiam najserdeczniej!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. zdjęcia są zaczarowane, magia po prostu!!!!!!
  Co do biustu jeżeli ci zwisa, to pieknie:)

  OdpowiedzUsuń